دستگاه برش دو سر

ماشین آلات تولید در و پنجره (2)

ماشین آلات تولید در و پنجره (2)

2_ دستگاه برش دوسر

با توجه به اینکه در این دستگاه دو سر پروفیل به طور همزمان برش داده می شود نکات ذیل از اهمیت بسزایی برخورداست.

 

  • دقت متر دیجیتال

دقت و سرعت متر در جابجایی فک برش بر کیفیت برش و تولید محصول نهایی اثر مستقیم خواهد داشت کیفیت ساخت سیستم دیجیتال از سوی و نوع طراحی دستگاه از سوی دیگر در دقت عمل این سیستم تاثیر گذار خواهند بود.

جهت سفارش تعمیرات کلیک کنید

 

  • قطر و اقامت تیغه برش

 

در برخی دستگاه های برش و سقف قوت و ضخامت تیغه برش به گونه‌ای طراحی شده که امکان برش همزمان دو پروفیل را نیز مهیا می نماید که کار با این نوع دستگاه منوط به در اختیار داشتن اپراتور حرفه‌ای است.

  • سوالات تغییر زاویه

 

برخی از دستگاه های برش دوست که امکان تغییر زاویه برش از ۴۵ به ۹۰ یا بالعکس را توسط خود دستگاه دارند موجب بالا بردن سرعت و دقت در برش شده و احتمال بروز خطا را در برش کاهش می دهد.

  • حافظه دستگاه برش

برخی از سیستم‌های برش پیشرفته بروز قابلیت ثبت و ضبط اطلاعات در حافظه خود را داشته و این امکان را در پروژه های انبوه به کاربر می دهد که یک بار اطلاعات را وارد حافظه کند و پس از آن برش به صورت اتوماتیک صورت پذیرد این امکان باعث افزایش بهره‌وری دستگاه می‌شود همچنین برخی از دستگاه‌ها امکان اتصال به شبکه یا نرم افزار طراحی را دارند که سرعت و راندمان بالاتری را مهیا می نماید.

  • امکان نصب سیستم بارکد

 

این سیستم نیز در برخی از دستگاه‌ها قابل نصب بوده و امکان پرینت بارکد هر برش با مشخصات مربوطه را مهیا می نماید کارایی این سیستم زمانی مشهود تر خواهد بود که از نرم افزارهای کنترل پرت برش استفاده شود چرا که در این حالت برش نه بر مبنای ترتیب پنجره ها که بر مبنای حداقل پرس برش صورت می‌گیرد بنابراین شناسایی پروفیل های متعلق به یک پنجره می تواند باعث بروز خطا یا اتلاف زمان شود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *