تعویض پنجره upvc

تعویض پنجره قدیمی با پنجره یو پی وی سی

تعویض پنجره قدیمی با پنجره یو پی وی سی

یکی از فعالیت های مربوط به پنجره upvc تعویض در و پنجره های چوبی و آلومینیومی با پنجره های upvc می باشد . تعویض پنجره ها به نسبت زمان زیادی نمی گیرد و برای این امر نیازی به تخلیه کل خانه نیست و تنها 2 تا 4 متر فضا برای این کار کافی است .

درصورت دقیق بودن اندازه های گروه نصب هیچ تغییری در نمای ساختمان ایجاد نمی شود و تیپ پنجره ها و محل قرارگیری آن ها تغیر نمی کند.

درخواست تعویض در تهران و کرج

آماده سازی

قبل از تعویض پنجره اقداماتی لازم است که بعضی از آن ها توسط تیم نصب و بعضی توسط مشتریان باید انجام گیرد . یکی از اقدامات جدا کردن پرده ها و ایجاد فاصله ای حدودا 2 متری تا پنجره ها است . این عمل به منظوری جلوگیری از آسیب رسیدن به اساس خانه است . برای مثال در یکی از پروژه های نصب مشتری با استفاده از پلاستیک محفظه ای را برای تیم آماده کرده بود تا خانه از گرد و خاک ، براده آهن و دیگر خطرات در امان باشد . همچنین مسیر رفت و آمد پنجره باید باز باشد تا وسایل خانه آسیب نبیند .

بعد از انجام این اقدامات ، پروسه تعویض را شروع می شود .

پروسه تعویض

در مرحله اول لنگه ها و باز شو های پنجره از لولا جدا می شوند . سپس تمام ستون های افقی و عمودی داخل پنجره ( ستون ها کتیبه یا ستون وسطی ) برش داده میشوند و تنها فریم آهنی دور تا دور پنجره باقی می ماند .

در این مرحله پنجره upvc تولید شده مخصوص بازسازی را که لبه دار است داخل چهارچوب قرار می دهیم و به فریم پنجره قبلی پیچ می کنیم . در این حالت فریم پنجره قدیمی قابل مشاهده نیست و زیر پنجره upvc قرار دارد .

در مرحله سوم با استفاده از فوم و چسب دور تا دور پنجره را کاملا عایق بندی و آب بندی می کنیم و تمامی درز ها را می پوشانیم . سپس شیشه دوجداره با گاز آرگون را جایگزین می کنیم و زه وار پنجره را قرار می دهیم .

مرحله آخر تعویض با رگلاژ پنجره ها همراه است .

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *