پروفیل UPVC

بررسی انواع پروفیل پنجره upvc

انواع پروفیل پنجره upvc

انواع پروفیل  upvc

پروفیل upvc مخصوص درب و پنجره های دو و سه جداره با توجه به نیازهای مختلفی که مشتریان دارند، در انواع مختلفی تولید می شوند. آشنایی با انواع مختلف پروفیل ها می تواند به شما در انتخاب پروفیل مورد استفاده در درب و پنجره یو پی وی سی دوجداره کمک کند.

جهت سفارش تعمرات کلیک کنید

انواع پروفیل upvc به شرح ذیل می باشد:

  1. پروفیل لولایی: مخصوص پنجره هایی است که بصورت لولایی باز و بسته می شوند. این نوع پروفیل به شما امکان استفاده از بازشوهای تک حالته و دو حالته را خواهد داد .
  2. پروفیل کشویی: این نوع پروفیل مخصوص پنجره هایی است که بصورت کشویی باز و بسته می شوند است. این نوع پروفیل به شما امکان استفاده از دو نوع تک ریل و دو ریل (دو بازشو همزمان) را می دهد.
  3. پروفیل سری ۷۰: پروفیل های سری 70 دارای ضخامت بیشتری در سطح مقطع خود هستند و مورد استفاده آن در پنجره هایی با ابعاد بسیار بزرگ یا پنجره سه جداره است.

تمامی پروفیل هایی که در بالا معرفی شد با برندهای مختلفی در بازار به فروش می رسند. هنگام خرید به معتبر بودن برند و گارانتی شرکت فروشنده آن دقت فرمایید.

مقایسه انواع پروفیل upvc

با توجه به نیاز های مختلفی که هر مصرف کننده از پنجره دوجداره یو پی وی سی دارد و دلایلی که آن را انتخاب می کند، پروفیل های یو پی وی سی در انواع مختلفی ارائه می شوند. مقایسه این انواع مختف از پروفیل ها به شما  کمک خواهد کرد که با توجه به نیاز خود، پروفیل مدنظرتان را انتخاب کنید و سفارش دهید. با توجه به انواع مختلف پروفیل ها و قیمت های متفاوت و کاربردهای متفاوت در شرایط آب و هوایی مختلف، بهتر است پروفیل مناسب با پنجره مورد نظر ساختمان خود را پیدا کرده و سفارش ساخت آن را بدهید.

قیمت پروفیل  upvc

پروفیل UPVC

 

مهم ترین موضوع در پنجره های یو پی وی سی پروفیل مصرف شده در آن می باشد. برای دانستن قیمت پروفیل upvc ابتدا بایستی به برند کارخانه تولید کننده آن و میزان معتبر بودن برند دقت کرد. برای این موضوع میتوانید به برگه مشخصات فنی معتبری که باید برای پروفیل صادر شود دقت کنید.مدت زمان و میزان گارانتی شرکت تولید کننده پروفیل با توجه به مرغوبیت مواد مصرفی آن تعیین گردیده است پس در قیمت پروفیل تاثیر می گذارد. پس از آن می بایست به مواد تشکیل دهنده پروفیل upvc دقت کنید. دانستن کیفیت مواد تشکیل دهنده پروفیل را میتوانید با رجوع به سایت معتبر شرکت تولید کننده پروفیل و یا برگه مشخصات فنی آن متوجه گردید.

 

موارد ذکر شده در بالا به علاوه اینکه پروفیل مصرفی داخلی یا خارجی میباشد در قیمت پروفیل تاثیرگذار می باشد.

پروفیل های خارجی با توجه به اینکه هزینه گمرک نیز بر آن اضافه گردیده بر آیتم های دیگر قیمت گذاری بر پروفیل تاثیر گذاشته است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *